Poleca Marek Patryk Brański

Bezpłatna weryfikacja znaku towarowego

Uzupełnij formularz

Proszę uzupełnić to pole, aby przesłać formularz
Proszę uzupełnić to pole, aby przesłać formularz
Proszę uzupełnić to pole, aby przesłać formularz
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania formularza
Pravna - Ambasly

Więcej informacji

Ochrona znaków towarowych jest najlepszą prawną i Urzędową ochroną marki firmy. Jednak za każdym razem proces rejestracji powinien rozpocząć się od weryfikacji możliwości rejestracji znaku towarowego i jego ochrony. Nasza firma realizuje zadania związane z ochroną patentową od 2013 roku z sukcesami zgłaszając ponad 2550 znaków towarowych do rejestracji w Polskim i Europejskim Urzędzie Patentowym

FAQ

Co daje zastrzeżenie znaku towarowego?

Zastrzeżenie w Urzędzie Patentowym RP jest obecnie najskuteczniejszą ochroną przed naruszeniem Twojego prawa do własnej marki. Dodatkowo blokuje nieuczciwą konkurencję i daje możliwość zarabiania (licencjonowania) na własnej marce.

Ile rejestracji obsłużyliście?

Zastrzegliśmy ponad 2300 znaków dla ponad 2700 klientów. Plasuje nas to na pozycji lidera w Polsce w zakresie zastrzegania znaków towarowych (około 14% wszystkich rejestracji z pełnomocnikiem).

Na czym polega weryfikacja możliwości zastrzeżenia znaku?

To sprawdzenie obecnie zastrzeżonych znaków w bazie Urzędu Patentowego oraz sytuacji rynkowej w zakresie konkurencji.

Ile kosztuje zastrzeżenie znaku towarowego?

Inwestycja w zastrzeżenie znaku towarowego rozpoczyna się od 1300zł i pokrywa koszty przeprowadzenia całego procesu zastrzeżenia. Należy także doliczyć koszty urzędowe, w zależności od terytorium. Wszystkie koszty zostaną podane w trakcie bezpłatnej konsultacji.